2021.10.21-23, 21-22 d. - Med grupė (Vivulskio g. 7, Vilnius); 23 d. - Vilniaus implantologijos centras (Vivulskio g. 7, Vilnius)

Dantų protezavimas estetinėje zonoje

3-jų dienų teorinis-praktikinis kursas

rezervuoti vietą
 • Data

  2021.10.21-23

 • laikas

  9.00- 17.00 val.

 • kalba

  Lietuvių kalba

 • kaina

  Gydytojams (trys dienos) - 1150 EUR. ir dantų technikams (dvi dienos) - 900 EUR

Kam skirtas

Trijų dienų kursas apie estetinį dantų ir implantų protezavimą. Skirtas tiek norintiems pradėti, tiek jau tokius darbus darantiems gydytojams odontologams bei dantų technikams.

Už kursą išduodami SAM tvarka patvirtinti sertifikatai.

Teorija (2 dienos)

1. Paciento analizė, į ką svarbu atkreipti dėmesį, planuojant estetinius darbus. Fotogafavimo būtinybė bei aptarimas, kokios nuotraukos yra svarbiausios ir kodėl. Paciento lūkesčių valdymas.

2.Estetiniųdarbų planavimas, dantų formos, padėties nustatymas, šypsenos analizė. Bendradarbiavimo su dantų techniku ypatumai.

3. Pavaškavimas. Gydymo planavimas, pavaškavimas gydymo diagnostikai. Estetinė ir funkcinė pavaškavimo svarba, kodėl negalimas gydymas be tikslaus suplanavimo.

4.Laikinos restauracijos ant dantų: venyrams ir pilniems vainikėliams. Laikini vainikėliai ant dantų implantų estetinėje zonoje ir dantenų formavimas. Kaip pagaminti taisyklingą laikiną vainikėlį laboratorijoje ir kaip paskui gydytojui jį koreguoti.

5.Medžiagų pasirinkimas pagal klinikinę situaciją ir estetikos poreikį: ličio disilikato keramika (emax), cirkonio keramika, sluoksniuota keramika.

6.Atspaudo nuėmimas, retrakcija,šaukšto ir medžiagos parinkimas.

7. Cementavimas ir adhezija. Skirtingų cementų palyginimas ir parinkimas. Cementavimo protokolas.

Praktika (3-čia diena)

Parūpinsime visas reikalingas medžiagas ir instrumentus, taip pat ir pirštines, vienkartinius chalatus bei kaukes. Kurso metu pasigaminsime gidą šlifavimui kandamojo krašto ir bukalinio paviršiaus audinių redukcijos kontrolei. Šlifuosime priekinį dantį minimaliai invazyviai restauracijai (kai spalvos keisti nereikia) ir restauracijai, kai spalvos keitimas būtinas. Taip pat gaminsime laikiną venyrą po šlifavimo tiesioginiu būdu.

Praktikinei kurso daliai prašytume atsinešti savo didinamąją optiką.

Kurso partneris

Trifecta 3M 001 LockupLg CMYK Pos

Lektoriai

Screen Shot 2019 01 28 at 09.31.09 priespiet
Lektorė

Med. dr. Eglė Vindašiūtė - Narbutė

Rezervacija

1 dalyvis
Kontaktams
Kontaktams

Turite klausimų?
Susiekite su mumis

+370 635 52464

mokymai@medgrupe.lt

Užpildykite formą