Kontaktai

UAB “Med grupė”

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
Rekvizitai

UAB "MED GRUPĖ"

A.Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius

Į.k. 125435246

PVM kodas: LT100001060719

Bankas

Luminor Bank AB

IBAN: LT454010042403779076

SWIFT kodas: AGBLLT2X

sarunas perminas

Šarūnas Perminas

Generalinis direktorius

tel. +370 686 39300

sarunas@medgrupe.lt
justina puisiene

Justina Puišienė

Vykdančioji direktorė

tel. +370 600 19252

justina@medgrupe.lt
vytautas puisys

Vytautas Puišys

Pardavimų vadovas

tel. +370 600 19251

vytautas@medgrupe.lt
violeta vinsloviene

Violeta Vinslovienė

Marketingo vadovė

tel. +370 600 22455

violeta@medgrupe.lt
donatas paulauskas 2

Donatas Paulauskas

Pardavimų vadybininkas

tel. +370 626 35429

donatas@medgrupe.lt
eimantas

Eimantas Umbrasas

Pardavimų vadybininkas

tel. +370 626 49 767

eimantas@medgrupe.lt
karolis biveinis v2

Karolis Biveinis

Pardavimų vadybininkas

tel. +370 614 33321

karolis@medgrupe.lt
lina alesiuniene

Lina Alešiūnienė

Renginių vadybininkė

tel. +370 635 52464

lina@medgrupe.lt
milda guogiene

Milda Guogienė

Vyr. Buhalterė

milda@medgrupe.lt
dovile petkeliene

Dovilė Petkelienė

Buhalterė

dovile.petkeliene@medgrupe.lt
giedre polonske

Giedrė Polonskė

Pirkimų ir logistikos vadovė

giedre@medgrupe.lt
dovile jursiene

Dovilė Juršienė

Verslo vystymo projektų vadovė

dovile@medgrupe.lt
jurgita goberiene

Jurgita Goberienė

Vyr. Logistikos vadybininkė

jurgita@medgrupe.lt
jurgita verikiene

Jurgita Verikienė

Logistikos vadybininkė

jurgita.verikiene@medgrupe.lt
asta mokrikiene

Asta Mokrikienė

Logistikos vadybininkė

asta@medgrupe.lt
Indre Rastokaite

Indrė Rastokaitė

Logistikos vadybininkė

indre@medgrupe.lt
Zivile Damulyte

Živilė Damulytė

Logistikos vadybininkė

zivile@medgrupe.lt
viaceslavas bursovas

Viačeslavas Bursovas

Logistikos vadybininkas

viaceslavas@medgrupe.lt

UAB "Ordoline"

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
Rekvizitai

UAB "ORDOLINE"

A.Vivulskio g. 7, LT-03162, Vilnius

Į.k. 305610551

Bankas

Swedbank AB

IBAN: LT53 7300 0101 6412 2520

SWIFT kodas: HABALT22

adomas kacinskas

Adomas Kačinskas

Direktorius

tel. +370 611 20005

adomas@ordoline.lt
kristina kacinskiene

Kristina Kačinskienė

ORDOLINE centro vadovė

tel. +370 614 77701

kristina@ordoline.lt
Unknown

Lina Listopadskytė

Gamybos vadovė

lina@ordoline.lt
aurelija abramoviene

Aurelija Abramovienė

Pardavimų vadybininkė

tel. +370 657 81063

aurelija@ordoline.lt
eimantas

Eimantas Umbrasas

Pardavimų vadybininkas

tel. +370 626 49767

eimantas@ordoline.lt
milda guogiene

Milda Guogienė

Vyr. buhalterė

milda@medgrupe.lt
dovile petkeliene

Dovilė Petkelienė

Buhalterė

dovile.petkeliene@medgrupe.lt

UAB “Med grupės projektai” (laboratory of dental technicians)

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
Rekvizitai

UAB "MED GRUPĖS PROJEKTAI"

A.Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius

Į.k. 300928532

PVM kodas: LT100003383516

 

Bankas

Swedbank, AB

IBAN: LT04 7300 0101 0224 5647

SWIFT kodas: HABALT22 

zilvinas venckus

Žilvinas Venckus

Direktorius

tel. +370 621 31449

zilvinas@medgrupe.lt
Aivaras Savickas v2 FillWzM0MCwyMjBd

Aivaras Savickas

Gamybos vadovas

tel. +370 665 53724

aivaras@medgrupe.lt
Unknown

Marija Žylytė

Administratorė

tel. +370 665 45400

marija@medgrupe.lt
milda guogiene

Milda Guogienė

Vyr. buhalterė

milda@medgrupe.lt
dovile petkeliene

Dovilė Petkelienė

Buhalterė

dovile.petkeliene@medgrupe.lt

UAB “Med grupė”

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
jurate kriksciuniene

Jūratė Krikščiūnienė

Pardavimų vadybininkė

tel. +370 698 29771

jurate@medgrupe.lt
donata siauliene

Donata Šiaulienė

Logistikos vadybininkė

donata@medgrupe.lt
Unknown

Indrė Žilinskienė

Logistikos vadybininkė

indre.zilinskiene@medgrupe.lt

SIA “Med grupe”

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
gundega berzina

Gundega Bērziņa

Pardavimų vadovė

tel. +371 292 59021

gundega@medgrupe.lv
gunta peica

Gunta Peiča

Projektų vadovė

gunta@medgrupe.lv
agnese stalberga

Agnese Stalberga

Produktų specialistė

agnese@medgrupe.lv
Sandris1 FillWzM0MCwyMjBd v3

Sandris Savickis

Klientų aptarnavimo vadybininkas

sandris@medgrupe.lv
Arturs5 FillWzM0MCwyMjBd

Arturs Romančuks

Logistikos vadybininkas

arturs@medgrupe.lv
Kristine3 v2 FillWzM0MCwyMjBd

Kristīne Vizule

Marketingo vadovė

kristine@medgrupe.lv

OU “Med grupe”

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
arunas juzenas

Arūnas Juzėnas

Direktorius

tel. +370 698 14325

arunas@medgrupe.lt
kaili leming

Kaili Leming

Pardavimų vadybininkė

kaili@medgrupe.ee
kristi helde

Kristi Helde

Pardavimų vadybininkė

kristi@medgrupe.ee
jana larin

Jana Larin

Pardavimų ir logistikos vadybininkė

jana@medgrupe.ee
Untitled 11 01

Rasmus Rikken

Marketingo ir CAD/CAM vadybininkas

rasmus@medgrupe.ee

UAB “Med grupė”

Užsakymai ir korespondencija
  • 220100, г. Минск, ул. Сурганова, д.61, пом.33
Kaip atvykti?
arunas juzenas

Arūnas Juzėnas

Direktorius

tel. +370 698 14325

arunas@medgrupe.lt
roman kurchik

Roman Kurchik

Pardavimų vadybininkas

roman@medgrupe.by
olga stugareva

Olga Stugareva

Pardavimų vadybininkė

olga@medgrupe.by
Oleg sayt FillWzM0MCwyMjBd

Oleg Voitovic

Logistikos vadybininkas

oleg@medgrupe.by
marina v2 FillWzM0MCwyMjBd

Marina Anop

Logistikos vadybininkė

marina@medgrupe.by
short FillWzM0MCwyMjBd

Zinaida Lebedeva

Marketingo vadovė

zinaida@medgrupe.by

Kaip atvykti?

Užpildykite formą