Kontaktai

UAB „Straumann Lithuania“

Rekvizitai

UAB „Straumann Lithuania“

A.Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius

Į.k. 125435246

PVM kodas: LT100001060719

Bankas

AB Swedbank

LT52 7300 0100 8428 9792

SWIFT kodas: HABALT22

Sarunas

Šarūnas Perminas

Generalinis direktorius

tel. +370 686 39300

sarunas.perminas@straumann.com
Justina

Justina Puišienė

Vykdančioji direktorė

tel. +370 600 19252

justina.puisiene@straumann.com
Vytautas

Vytautas Puišys

Pardavimų vadovas

tel. +370 600 19251

vytautas.puisys@straumann.com
Violeta

Violeta Vinslovienė

Pardavimų vadybininkė

tel. +370 600 22455

violeta.vinsloviene@straumann.com
Donatas

Donatas Paulauskas

Pardavimų vadybininkas

tel. +370 626 35429

donatas.paulauskas@straumann.com
Julius

Julius Kanaporius

Pardavimų vadybininkas

tel. +370 664 46511

julius.kanaporius@straumann.com
karolis biveinis v2

Karolis Biveinis

Pardavimų vadybininkas | 3Shape

tel. +370 614 33321

karolis.biveinis@straumann.com
Edvinas

Edvinas Baniulis

Pardavimų vadybininkas | 3Shape

edvinas.baniulis@straumann.com
Milda

Milda Guogienė

Vyr. Buhalterė

milda.guogiene@straumann.com
Giedre

Giedrė Polonskė

Pirkimų ir logistikos vadovė

giedre.polonske@straumann.com
Dovile J.

Dovilė Juršienė

Renginių projektų vadovė

dovile.jursiene@straumann.com
Lukrecija

Lukrecija Vaičiūnaitė

Marketingo vadybininkė

lukrecija.vaiciunaite@straumann.com
Jurga

Jurgita Goberienė

Vyr. logistikos vadybininkė

jurgita.goberiene@straumann.com
Zivile

Živilė Damulytė

Vyr. logistikos vadybininkė

zivile.damulyte@straumann.com
Asta

Asta Mokrikienė

Logistikos vadybininkė

asta.mokrikiene@straumann.com
Diana

Diana Tankūnienė

Logistikos vadybininkė

diana.tankuniene@straumann.com
Jurgita

Jurgita Verikienė

Logistikos vadybininkė

jurgita.verikiene@straumann.com
Silvija

Silvija Stravinskaitė

Logistikos vadybininkė

silvija.stravinskaite@straumann.com
Kristina

Kristina Šakėnaitė

Klientų aptarnavimo vadybininkė

kristina.sakenaite@straumann.com
Simona

Simona Škinder

Klientų aptarnavimo vadybininkė

simona.skinder@straumann.com
Eugenija

Eugenija Valašinaitė-Mikšienė

Klientų aptarnavimo vadybininkė

eugenija.valasinaite@straumann.com
Indre G.

Indrė Gvozdė

Logistikos vadybininkė

indre.gvozde@straumann.com
Viaceslavas

Viačeslavas Bursovas

Logistikos vadybininkas

viaceslavas.bursovas@straumann.com

UAB „Straumann Lithuania“

Jurate

Jūratė Krikščiūnienė

Pardavimų vadybininkė

tel. +370 698 29771

jurate.kriksciuniene@straumann.com
Donata

Donata Šiaulienė

Logistikos vadybininkė

donata.siauliene@straumann.com
Gintare

Gintarė Savickė

Vyr. logistikos vadybininkė

gintare.savicke@straumann.com
Indre Z.

Indrė Žilinskienė

Logistikos vadybininkė

indre.zilinskiene@straumann.com

SIA “Med grupe”

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
gundega berzina

Gundega Bērziņa

Pardavimų vadovė

tel. +371 292 59021

gundega.berzina@straumann.com
agnese stalberga

Agnese Šteinerte

Produktų specialistė

agnese.steinerte@straumann.com
Adolfs v2 FillWzM0MCwyMjBd

Ādolfs Žunna

Produkto specialistas

adolfs.zunna@straumann.com

Sandris Savickis

Klientų aptarnavimo vadybininkas

sandris.savickis@straumann.com
Arturs5 FillWzM0MCwyMjBd

Arturs Romančuks

Logistikos vadybininkas

arturs.romancuks@straumann.com
Kristine3 v2 FillWzM0MCwyMjBd

Kristīne Vizule

Marketingo vadovė

kristine.vizule@straumann.com

OU “Med grupe”

Užsakymai ir korespondencija
Kaip atvykti?
arunas juzenas

Arūnas Juzėnas

Direktorius

tel. +370 698 14325

arunas.juzenas@straumann.com
kaili leming

Kaili Leming

Pardavimų vadybininkė

kaili.leming@straumann.com
kristi helde

Kristi Helde

Pardavimų vadybininkė

kristi.helde@straumann.com
Unknown

Marjaane Kalf

Logistikos vadybininkė

marjaane.kalf@straumann.com
Maia Kuul

Maia Kuul

Pirkimų vadybininkė

maia.kuul@straumann.com

Kaip atvykti?

Užpildykite formą