2019. 12. 3

Dantų tiesinimo kapos, nuo ko pradėti? Gyd. odontologo-ortodonto Roberto Kirlio webinare

Praėjusią savaitę gydytojas odontologas-ortodontas Robertas Kirlys vedė webinarą: Teeth straightening aligner. Where to start? Webinaro metu gydytojas dalinosi savo patirtimi ir patarimais su kolegomis, kaip pagerinti gebėjimus, tiesinant dantis kapomis. Roberto Kirlio teigimu, pirmiausia svarbu išsiaiškinti paciento poreikius, išsigryninti jų prioritetus: ar tai estetika, funkcija, dantis tausojantis sprendimas, o galbūt visų minėtų aspektų kombinacija.

 

 

Webinaro eigoje R. Kirlys lygino breketus su kapomis: gydymo plano sudarymą, įrankius, medžiagas, atkreipdamas dėmesį, kad gydymas kapomis yra modernesnis ir kur kas paprastesnis – nereikia įsigyti papildomų įrankių, aiškesnis gydymo planavimas ir kt. Ortodontas pažingsniui papasakojo, nuo ko reikėtų pradėti gydymą kapomis, aptarė skirtingus klinikinius atvejus, pateikdamas konkrečius pavyzdžius.

 

R. Kirlys taipogi palietė tokias temas kaip skaitmeniniai dantų lankų atspaudai, 3D ortodontinio plano rengimas, kompozicinių sagučių ypatumai (attachments), protokolas ir kapų gamintojai. Webinaro pabaigoje – laikas, skirtas atsakymams į kolegų klausimus.

Atgal į naujienų sąrašą

Užpildykite formą