2019. 07. 30

Atidėto mokėjimo paslauga klinikos pacientams. Ką svarbu žinoti klinikai?

Galimybe atsiskaityti dalimis domisi vis daugiau pacientų, tačiau nori grąžinti tiek pinigų, kiek pasiskolino. Atsižvelgdami į vis didėjantį poreikį, paruošėme pasiūlymą atsiskaityti dalimis per 10–20 mėnesių be jokio pabrangimo. Atidėtas mokėjimas – nauda tiek klinikai, tiek pacientui.

 

 


Atidėto mokėjimo nauda klinikai

Atidėtas mokėjimas sukuria pridėtinę vertę klinikai, nes pacientas turi galimybę didesnę ar mažesnę pinigų sumą išskaidyti per ilgesnį laikotarpį. Tokiu būdu paslaugos tampa prieinamos bene kiekvienam pacientui. Toks pasiūlymas klinikai pasitarnauja kaip efektyvi reklaminė žinutė.

noriu gauti pasiūlymą


Nauda pacientui

Įvertinęs savo finansinę padėtį bei esamus įsipareigojimus, klientas gali pasirinkti mokėjimo terminą ir atsiskaityti už paslaugą be jokio pabrangimo, mokant dalimis kas mėnesį.

 

Koks klientas dažniausiai moka dalimis?

Mūsų klientai yra gaunantys vidutines arba didesnes pajamas. Dauguma dalimis mokančių klientų yra moterys. Daugiausiai skolinasi 25-35 metų klientai, šiek tiek mažiau – 35-45 metų. Vidutinis atsiskaitymo terminas yra apie 40 mėn., o vidutinė suma kurią skolinasi yra ~ 2000 Eur.

 

Kaip klinikoje įsidiegti atidėtą mokėjimą?

  1. Bendradarbiavimas prasideda nuo paraiškos. Klinikos vadovas turi užpildyti paraišką ir atsiųsti savo dokumento kopiją.
  2. Paruošiama bendradarbiavimo sutartis.
  3. Norint mokilizingą įsidiegti el. puslapyje, reikia žinoti, kokia platforma buvo naudota jį kuriant. Mokilizingas gali padengti diegimo kaštus, jeigu tai yra Prestashop, Magento, Opencart, Woocomerce platformos. Mes duodame atsakingo asmens kontaktus, kuris įdiegia mokilizingą el. puslapyje.
  4. Mūsų regiono vadovas Šiauliuose, Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje atvyksta apmokyti personalą, kaip sudaromos sutartys ir paaiškina aktualią informaciją apie sutarties pasirašymą.
  5. Mokilizingas gauna sutartis, partneris gauna pinigus. Kliento nemokumas – mokilizingo atsakomybė.

 

noriu gauti pasiūlymą

 

Daugiau informacijos galite kreiptis:

 

Donatas Mickus
DONATAS MICKUS

Pardavimų grupės vadovas / Head of sales group


+370 685 52966
d.mickus@mokilizingas.lt
Atgal į naujienų sąrašą

Užpildykite formą