2022.11.17-18, A. Vivulskio g. 7, Vilnius "Med grupė"

Priekinių implantų protezavimo sprendimai

2-jų dienų teorinis-praktikinis kursas

rezervuoti vietą
 • Data

  2022.11.17-18

 • laikas

  9.00-16.00 val.

 • kalba

  Lietuvių kalba

 • kaina

  990 EUR

Apie kursą

Dviejų dienų teorinis ir praktinis kursas, tinkantis ir protezuojantiems, ir implantuojantiems gydytojams odontologams bei dantų technikams, ypač norintiems tobulėti ir gauti aukščiausio lygio estetinius rezultatus.

Dantų implantai jau yra tapę mūsų darbo kasdienybe, o vis labiau augantys pacientų lūkesčiai bei poreikiai aukštesnio lygio patogumui bei estetikai tampa rimtu iššūkiu protezuojantiems odontologams.

Šiuolaikiniam gydytojui odontologui labai svarbu žinoti bazinius darbo su implantais principus (tikslaus atspaudo nuėmimas, protezavimo medžiagos parinkimas ar fiksacijos principas) ir išmanyti kaip: sukurti taisyklingą dantenų profilį, komunikuoti su dantų techniku, kokia restauracijos forma turi būti pagaminta.

Mano patirtis rodo, kad vis dar nemažai, net ir patyrusių odontologų norėtų auginti savo kompetenciją šioje srityje, todėl šio kurso teorinės dalies metu aptarsime svarbias dantenų formavimo ir nuolatinės restauracijos formos temas, o praktikos metu galėsite patys išbandyti laikinų vainikėlių gamybos metodikas.

Už kursą išduodami 16 val sertifikatai, suderinti pagal SAM tvarką.

Teorija

 1. Implanto pozicijos įtaka sėkmingam protezavimui. Kokius implanto pozicijos netobulumus galime kompensuoti protezavimu. Aptarsime implanto meziodistalinės, bukolingvalinės ir vertikalios pozicijos įtaką nuolatinės restauracijos funkcijai ir estetikai.
 2. Betarpiška (immediate) implantacija ir laikinas protezavimas. Kada, kaip ir kodėl? Kokia turėtų būti laikino vainikėlio forma, kad nebūtų traumuojami minkštieji audiniai, kaip greitai ir paprastai pasidaryti laikiną vainikėlį be atspaudo ir laboratorijos.
 3. Koks turėtų būti dantenų formavimas prie jau prigijusio implanto. Kur spausti minkštuosius audinius, o kur - pasaugoti. Kokia restauracijos forma ir medžiagos užtikrina geriausius estetinius rezultatus.
 4. Kaip perduoti dantų technikui informaciją apie laikinu vainikėliu išformuotas dantenas. Kokią informaciją apie protezuojamą implantą turime duoti dantų technikui.
 5. Kokia medžiaga nuolatinei restauracijai užtikrina geriausią biologinį suderinamumą ir estetiką. Kokiu būdu fiksuotas vainikėlis yra labiausiai tinkamas. Kaip turi būti sumodeliuota tarpinė tiltinės restauracijos dalis, kad užtikrintų geriausią išsivalymą ir estetiką.

 

Praktika

 1. Laikino vainikėlio gamyba ir pritaikymas, kai atlikti betarpiška (immediate) implantacija.
 2. Laikino vainikėlio, skirto dantenų formavimui, gamyba.

Dirbsime VIC praktinių užsiėmimų auditorijoje. Pasirūpinsime visomis reikalingos medžiagos ir instrumentais, taip pat ir pirštinėmis, vienkartiniais chalatais bei kaukėmis.

Kurso partneris

IMG 6436Trifecta 3M 001 LockupLg CMYK Pos

Stebėjimas

Užsiregistravusiems į šį kursą, siūlome atvykti į kliniką vienos dienos lektorės darbo su pacientais stebėjimui su 50% nuolaida - 100 Eur.

Lektoriai

Screen Shot 2019 01 28 at 09.31.09 priespiet
Lektorė

Med. dr. Eglė Vindašiūtė - Narbutė

Rezervacija

1 dalyvis
Kontaktams
Kontaktams

Turite klausimų?
Susiekite su mumis

+370 600 69839

mokymai@medgrupe.lt

Užpildykite formą