2021.09.02, Masažo namai (Labdarių g. 7, Vilnius)

Kraniomandibuliarinės disfunkcijos testavimas ir gydymas gydytojo odontologo praktikoje

1-nos dienos teorinis-praktikinis kursas

rezervuoti vietą
 • Data

  2021.09.02

 • laikas

  9:00 - 17:00 val.

 • kalba

  Lietuvių kalba

 • dalyviai

  16 dalyvių/vietų

 • kaina

  195 EUR

Vienos dienos teorinis-praktinis kursas

Kurso metu aptarsime:

 1. TMJ anatomija, funkcija ir testavimas. Bazinės žinios apie vieną svarbiausių sąnarių kūne. Kaip greitai ir tikslingai atlikti šio sąnario testavimą?
 2. Su TMJ susijusių raumenų palpacijos ir korekcijos būdai. Kaip tiksliai apčiuopti atskirus raumenis? Kaip atpažinti raumens įtampos zonas, trigerinius taškus ir juos atpalaiduoti? Skausmo susijusio su raumenyno įtampa atpažinimas ir korekcijos būdai. Išplitusio dėl raumens įtampos atsiradusio skausmo (pvz.: danties) diferencinė diagnostika.
 3. Viršutinės kaklo dalies ryšys su TMJ ir sąkandžiu. Nesudėtingi testavimo ir korekcijos būdai. Kokia kaklinių slankstelių svarba nustatinėjant sąkandį, priešlaikinius kontaktus? Ar pasitelkus paprastas technikas gydytojas odontologas gali išgauti tikslesnius rezultatus?
 4. TMJ kapsulės mobilizacinės technikos. Kokią įtaką visai sąnario funkcijai turi kapsulė? Ar tikslinga kelti sąkandį, gaminti kapą kol kapsulė ir visi aplinkiniai audiniai tam neparuošti?
 5. Testavimo kriterijai. Kada reikalinga kineziterapeuto konsultacija ir terapija? Efektyvus gydytojo odontologo ir kineziterapeuto bendradarbiavimas, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas. Kaip darbas komandoje gali maksimaliai pagerinti ir stabilizuoti gydymo rezultatus?

 

Lektoriai

kraniomandibuliarines disfunkcijos testavimas ir gydymas gydytojo odontologo praktikoje
Kineziterapeutė

Vita Mozūraitienė

Rezervacija

1 dalyvis
Kontaktams
Kontaktams

Turite klausimų?
Susiekite su mumis

+370 635 52464

mokymai@medgrupe.lt

Užpildykite formą