2022.11.24-26, A. Vivulskio g. 7, Vilnius "Med grupė"

Dantų protezavimas estetinėje zonoje

3-jų dienų teorinis-praktikinis kursas

rezervuoti vietą
 • Data

  2022.11.24-26

 • laikas

  9.00- 17.00 val.

 • kalba

  Lietuvių kalba

 • kaina

  Gydytojams (trys dienos) - 1150 EUR. ir dantų technikams (dvi dienos) - 900 EUR

Kam skirtas

Net trijų dienų intensyvus teorinis ir praktinis kursas. Mokymas tinka ir jau sudėtingus estetinius darbus atliekantiems, ir norintiems tokius darbus pradėti gydytojams odontologams. Teorinė dalis labai rekomenduojama ir dantų technikams.

 Už kursą išduodami sertifikatai, suderinti pagal SAM tvarką:

20 val sertifikatas gydytojams odontologams ir gydytojams odontologams specialistams

16 val sertifikatas dantų technikams

Teorija (2 dienos)


1. Paciento estetinė analizė, į ką svarbu atkreipti dėmesį, planuojant estetinius darbus. Fotogafavimo būtinybė bei aptarimas, kokios nuotraukos yra svarbiausios ir kodėl. Paciento lūkesčių valdymas. Pilnas paciento ištyrimas.

2. Estetinių darbų planavimas, dantų formos, padėties nustatymas, šypsenos analizė. Bendradarbiavimo su dantų techniku ypatumai.

3. Diagnostinis pavaškavimas. Gydymo planavimas, pavaškavimas gydymo diagnostikai. Komunikacija su dantų techniku, kad vaškavimas laboratorijoje būtų paremtas tuo, o kokia nuolatinę restauracija bus gaminama (plombavimas vs protezavimas; dalinė vs pilna). Estetinė ir funkcinė pavaškavimo svarba, kodėl negalimas gydymas be tikslaus suplanavimo.

4. Laikinos restauracijos ant dantų: venyrams ir pilniems vainikėliams. Kapa laikinų vainikėlių gamybai. Kaip užtikrinti, kad laikinos restauracijos bus ir estetiškos, ir tvirtai besilaikančios, ir lengvai paciento išvalomos.

5. Dantų šlifavimas minimaliai invazyvioms restauracijoms. Kokie gidai gali būti pagaminami, norint užtikrinti, kad šlifavimas bus pakankamas. Įvairių preparacijų laiptelių tipų aptarimai ir vizualizacijos.

6. Kaip nepamesti sąkandžio aukščio ir pozicijos gydymo eigoje. Dantų šlifavimas turi būti atliekamas tik po sąkandžio registro pagal pradinį pavaškavimą atlikimo.

7. Atspaudo nuėmimas, retrakcija, šaukšto ir medžiagos parinkimas.

8. Medžiagų pasirinkimas pagal klinikinę situaciją ir estetikos poreikį: ličio disilikato keramika (emax), cirkonio oksido keramika, sluoksniuota keramika. Privalumai ir trūkumai, šlifavimo principai. Kokią informaciją apie klinikinę situaciją po šlifavimo turi pateikti dantų technikui.

9. Cementavimas ir adhezija. Skirtingų cementų palyginimas ir parinkimas. Cementavimo protokolas.

Praktika (3-čia diena)

Praktika. Trečioji diena. Tik gydytojams.

Planuojamos dvi grupės praktikai. Jei registracijos metu žinote, kurioje norite dalyvauti, pažymėkite tai prie komentarų.

Rytinė nuo 9:00 iki 13:00

Popietinė nuo 14:00 iki 18:00

Dirbsime VIC praktinių užsiėmimų auditorijoje. Pasirūpinsime visomis reikalingos medžiagos ir instrumentais, taip pat ir pirštinėmis, vienkartiniais chalatais bei kaukėmis. Pasigaminsime gidą šlifavimui kandamojo krašto ir bukalinio paviršiaus audinių redukcijos kontrolei. Šlifuosime priekinį dantį minimaliai invazyviai restauracijai (kai spalvos keisti nereikia) ir restauracijai, kai spalvos keitimas būtinas. Taip pat gaminsime laikiną venyrą po šlifavimo tiesioginiu būdu. Jei pageidaujate, galite atsinešti savo didinamąją optiką.

Vieta

Vilnius

Kurso partneris

IMG 6436

 

Trifecta 3M 001 LockupLg CMYK Pos

Lektoriai

Screen Shot 2019 01 28 at 09.31.09 priespiet
Lektorė

Med. dr. Eglė Vindašiūtė - Narbutė

Rezervacija

1 dalyvis
Kontaktams
Kontaktams

Turite klausimų?
Susiekite su mumis

+370 600 69839

mokymai@medgrupe.lt

Užpildykite formą