2023.11.17, BLC verslo centras, K. Donelaičio g. 60, Kaunas

Adhezinis netiesioginių restauracijų cementavimas

1-nos dienos teorinis-praktikinis seminaras. Bus išduodami sertifikatai, suderinti pagal SAM tvarką.

 • Data

  2023.11.17

 • laikas

  10:00 - 18:00 val.

 • kalba

  Lietuvių kalba

 • dalyviai

  12 dalyvių/vietų

 • kaina

  650 EUR

Programa

Kad galėtume džiaugtis ilgalaikiu protezavimo rezultatu, būtina atsakingai suplanuoti ir nepriekaištingai atlikti visus protezavimo etapus. Restauracijos cementavimas – vienas iš paskutinių, tačiau ne mažiau svarbus klinikinis etapas. Jau sudarant gydymo planą, turime numatyti ne tik preparavimo tipą, restauracinės medžiagos rūšį, bet ir cementavimo būdą bei cemento tipą. Pilna ar dalinė restauracija? Ar reikalingas spalvos keitimas/blokavimas? Retencinis ar neretencinis preparavimas? Adhezinis ar ne adhezinis cementavimas? Kaip parinkti laikiną cementą? Koks nuolatinis cementas tinka būtent šiam klinikiniam atvejui? Kokį cementavimo protokolą taikyti? Jei ir Jums kyla panašūs klausimai, šis kursas padės priimti teisingus sprendimus kasdienėje praktikoje.

 

Teorinė dalis

Teorinėje kurso dalyje bus aptariamos įvairios cementavimo situacijos, jų taktikos ir etapai. Analizuosime šiuolaikinius adhezinius protokolus - kokias surišimo ir cementų sistemas rinktis, aptarsime jų privalumus ir trūkumus.

Praktinė dalis

Praktinėje dalyje bus demonstruojamas bemetalės keramikos restauracijos paviršiaus paruošimo adheziniam cementavimui protokolas. Dalyviai patys išbandys adhezinio cementavimo procedūrą ant fantominių modelių.

Diskusija

Įgytas žinias apibendrinsime diskusijoje, kurios metu akcentuosime pagrindinius šiuolaikinio cementavimo principus bei atsakysime į dalyviams rūpimus klausimus.

Kurso partneriai

Screenshot 2023 09 25 at 10.43.06
 

 

Lektoriai

1-nos dienos teorinis-praktikinis seminaras.

Adhezinis netiesioginių restauracijų cementavimas Gyd. odontologas Jotautas Kaktys

Rezervacija

Turite klausimų?
Susisiekite su mumis

+370 600 69839

mokymai@straumann.com

Užpildykite formą