2021.10.15, Vilniaus implantologijos centras (Vivulskio g. 7)

Adhezinis netiesioginių restauracijų cementavimas

1-nos dienos teorinis-praktinis kursas

rezervuoti vietą
 • Data

  2021.10.15

 • laikas

  10.00-18.00 val.

 • kalba

  Lietuvių kalba

 • dalyviai

  12 dalyvių/vietų

 • kaina

  330 EUR

Programa

Kad galėtume džiaugtis ilgalaikiu protezavimo rezultatu, būtina atsakingai suplanuoti ir nepriekaištingai atlikti visus protezavimo etapus. Restauracijos cementavimas – vienas iš paskutinių, tačiau ne mažiau svarbus klinikinis etapas. Jau sudarant gydymo planą, turime numatyti ne tik preparavimo tipą, restauracinės medžiagos rūšį, bet ir cementavimo būdą bei cemento tipą. Pilna ar dalinė restauracija? Ar reikalingas spalvos keitimas/blokavimas? Retencinis ar neretencinis preparavimas? Adhezinis ar ne adhezinis cementavimas? Kaip parinkti laikiną cementą? Koks nuolatinis cementas tinka būtent šiam klinikiniam atvejui? Kokį cementavimo protokolą taikyti? Jei ir Jums kyla panašūs klausimai, šis kursas padės priimti teisingus sprendimus kasdienėje praktikoje.

Teorinė dalias

Teorinėje kurso dalyje bus aptariamos įvairios cementavimo situacijos, jų taktikos ir etapai. Analizuosime šiuolaikinius adhezinius protokolus - kokias surišimo ir cementų sistemas rinktis, aptarsime jų privalumus ir trūkumus.

Praktinė dalis

Praktinėje dalyje bus demonstruojamas bemetalės keramikos restauracijos paviršiaus paruošimo adheziniam cementavimui protokolas. Dalyviai patys išbandys adhezinio cementavimo procedūrą ant fantominių modelių.

Diskusija

Įgytas žinias apibendrinsime diskusijoje, kurios metu akcentuosime pagrindinius šiuolaikinio cementavimo principus bei atsakysime į dalyviams rūpimus klausimus.

Kurso partneris

1

Lektoriai

Screen Shot 2021 04 12 at 10.33.06 AM
Lektorius

Gyd. Jotautas Kaktys

Rezervacija

1 dalyvis
Kontaktams
Kontaktams

Turite klausimų?
Susiekite su mumis

+370 635 52464

mokymai@medgrupe.lt

Užpildykite formą